Vánoce jsou za dveřmi a tak je nejvyšší čas začít vymýšlet, čím potěšit své blízké. Rozhodli jsme se, že vám v tom trochu pomoci a vybrali pro vás ty nejzajímavější produkty, které zaručeně zahřejí u srdce každého, ať už jde o vaše blízké, obchodní partnery nebo zaměstnance. 

Dárkové krabičky a bedýnky

Dárková krabička se 7 druhy mrazem sušeného ovoce

Mrazem sušené ovoce v posledních letech nabývá na oblíbenosti. A není se čemu divit! Oproti klasickému sušení se při tzv. lyofilizaci nemění tak zásadně vlastnosti ovoce. Při sušení mrazem se zachová většina zdraví prospěšných vitamínů, minerálů, ale navíc vás potěší, že si ovoce zanechá svou chuť i tvar. I proto jsme se rozhodli do našeho vánočního sortimentu zařadit dárkovou krabičku se 7 druhy ovoce. Ve které najdete: jahody 16%, maliny 16%, ostružiny 16%, švestky 16%, aronie 16%, meruňky 10%, klikvu americkou (kulturní brusinky) 10%.
Krabička se skvěle hodí i jako dárek pro vaše kolegy nebo obchodní partnery, pokud odeberete 10 a více kusů, tak vám na ni na přání vypálíme vaše logo nebo věnování.

>> Zakoupit ji můžete zde <<

 

Dárkové krabičky se 3 sklenicemi

Stylové dřevěné bedýnky se 3 sklenicemi potěší každého. V našem eshopu najdete dvě varianty jeden set je se zeleninovými pomazánkami a druhý s bio džemy. Po dohodě je možné naše logo na bedýnce nahradit vaším logem nebo věnováním.

>> Zakoupit můžete zde <<

Balení müsli v dárkové sklenici

Müsli vám asi představovat nemusíme, i kdy tedy naše müsli v dárkové sklenici by za představení určitě stálo. Můžete si vychutnat nejrůznější směsy od těch více ovocných, oříškových až po sladkou čokoládovou. Všechny směsy jsou navíc připravené v krásné sklenici s patentním uzávěrem, kterou budete moci používat i po vyprázdnění jejího obsahu. Jak ji využijete vy nebo vaši obdarovaní je pak na vás, ale když jí naplníte naším müsli, tak se zlobit nebudeme:)

>> Zakoupit můžete zde <<

Tak už víte, co svým blízkým koupit za maličkost, ale nezapomeňte také na další dary, jako je dárkový poukaz na ubytování nebo třeba zážitek v podobě potápění nebo bungee jumpingu.