Zapékaná klasika.jpgDoporučujeme

Zapékaná klasika

Do křupava zapečené čerstvě namačkané ovesné vločky s BIO agávovým sirupem. Směs má vysoký obsah rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B a vlákniny. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, podporuje trávení, reguluje cholesterol a glukózu v krvi, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy.

600 g | 99 Kč

Klasika.jpg

Müsli Klasika

Klasický müsli základ z čerstvě namačkaných ovesných vloček s vysokým obsahem rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B a vlákniny. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, podporuje trávení, reguluje cholesterol a glukózu v krvi, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy.

600 g | 45 Kč

Pražená klasika.jpg

Pražená klasika

Na sucho opražený klasický müsli základ z čerstvě namačkaných ovesných vloček s vysokým obsahem rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B a vlákniny. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, podporuje trávení, reguluje cholesterol a glukózu v krvi, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy.

600 g | 95 Kč

Prázdná miska.jpg