fazolova.jpg

Fazolová pomazánka s chilli 140g

jemně pikantní pomazánka. Skladujte při teplotě 2 - 8°C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů. Složení: vařené fazole (50%), zavařená rajčata (rajčata, sůl, kys. citronová), cibule, česnek, sůl, olivový olej, majoránka, kmín, chilli (0,3%). NEOBSAHUJE SÓJU, LEPEK, PALMOVÝ OLEJ, LAKTÓZU ANI JINÉ SUROVINY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. Vyrábí Seneb Pelhřimov. 

60 Kč

cockova.jpg

Čočková pomazánka se švestkami 140g

Skvělá alternativa masové paštiky pro vegetariány a vegany.  Netradiční chuť studené čočky s omamným švestkovým závojem. Hodí se na všechny druhy pečiva, na papriku. Doporučujeme podávat s čerstvou pažitkou. Skladujte při teplotě 2 - 8°C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů. Složení: vařená čočka (57%), cibule, sušené švestky (8%), olivový olej, citronová šťáva, sůl. NEOBSAHUJE SÓJU, LEPEK, PALMOVÝ OLEJ, LAKTÓZU ANI JINÉ SUROVINY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. Vyrábí Seneb Pelhřimov. 

60 Kč

repova.jpg

Pomazánka z červené řepy s vlašskými ořechy 140g

Nechte si poškádlit chuťové pohárky unikátní kombinací červené řepy s vlašským oříškem. Díky vůni tymiánu na  Vás dýchne Středomoří po každém otevření víčka. Skvělá s celozrnným pečivem, jako doplněk k salátům, k červenému vínu. Skladujte při teplotě 2 - 8°C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů. Složení: červená řepa (75%), vlašské ořechy (8%), citronová šťáva, česnek, sůl, tymián. Alergen: vlašské ořechy. NEOBSAHUJE SÓJU, LEPEK, PALMOVÝ OLEJ, LAKTÓZU ANI JINÉ SUROVINY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. Vyrábí Seneb Pelhřimov. 

60 Kč

cizrnova.jpg

Cizrnová pomazánka s mákem 140g

Ochutnejte originální spojení cirzny a makových zrnek s nasládlou tečkou ze sušených jablek na konci každého sousta. Vynikající jako svačinka na pečivo, chutná i ohřátá jako kaše. Skladujte při teplotě 2 - 8°C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů. Složení: vařená cizrna (47%), olivový olej, citronová šťáva, sušená jablka (5%), mák (2,5%), sůl. NEOBSAHUJE SÓJU, LEPEK, PALMOVÝ OLEJ, LAKTÓZU ANI JINÉ SUROVINY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. Vyrábí Seneb Pelhřimov. 

60 Kč

mrkvova.jpg

Mrkvová pomazánka s rakytníkem 140g

Rakytník se v poslední době těší značné popularitě díky zvěstem o jeho příznivém dopadu na lidské zdraví. V gastronomii ale tolik známý není. Ne však u nás! Připravili jsme z něj tento jedinečný kousek - rakytníková šťáva dodává mrkvovému základu nečekanou příchuť, kterou ještě umocňuje křupavé slunečnicové semínko. Skladujte při teplotě 2 - 8°C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů. Složení: mrkev (54%), cibule, 100% rakytníková šťáva (4,5%), slunečnicová semínka, olivový olej, citronová šťáva, cukr, sůl. NEOBSAHUJE SÓJU, LEPEK, PALMOVÝ OLEJ, LAKTÓZU ANI JINÉ SUROVINY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. Vyrábí Seneb Pelhřimov. 

60 Kč

dynova.jpg

Dýňová pomazánka s jablkem 140g

Dýně hokkaidó s petrželkou, to je pravá chuť léta a láska na první kousnutí! Díky jemnému jablku se doslova rozplývá na jazyku.Výborná na tmavé i světlé pečivo. Skladujte při teplotě 2 - 8°C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů. Složení: dýně hokkaido (50%), jablko (25%), cibule, petržel, česnek, citronová šťáva, sůl. NEOBSAHUJE SÓJU, LEPEK, PALMOVÝ OLEJ, LAKTÓZU ANI JINÉ SUROVINY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. Vyrábí Seneb Pelhřimov. 

60 Kč

Fazolová s extra chilli1.jpg

Fazolová pomazánka s EXTRA chilli 140g

Pálivější pomazánka s chilli papričkami Bhut Jolokia. Skladujte při teplotě 2 - 8°C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů. Složení: vařené fazole (50%), zavařená rajčata (rajčata, sůl, kys. citronová), cibule, česnek, sůl, olivový olej, majoránka, kmín, chilli (0,3%). NEOBSAHUJE SÓJU, LEPEK, PALMOVÝ OLEJ, LAKTÓZU ANI JINÉ SUROVINY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. Vyrábí Seneb Pelhřimov. 

60 Kč

Celerová1.jpg

Celerová pomazánka s mandlemi 140g

Lahodné spojení celeru se zázvorem, křupavou mandlí a pomerančovou šťávou - to je nejmladší přírůstek do naší pomazánkové rodinky. Celer je obecně známý jako zdravá potravina. Obsahuje řadu vitamínů a minerálů, pomáhá snížit hladinu cholesterolu, potlačuje chuť k jídlu a dokonce má i antiseptické účinky. Neporučujeme pouze alergikům. Skladujte při teplotě 2 - 8°C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů. Složení: celer (51 %),  cibule, pomerančová šťáva, olivový olej, mandle (4,3 %), zázvor, sůl. NEOBSAHUJE SÓJU, LEPEK, PALMOVÝ OLEJ, LAKTÓZU ANI JINÉ SUROVINY ŽIVOČIŠNÉHO PŮVODU. Vyrábí Seneb Pelhřimov. 

60 Kč