Přemýšlíte, jakou si vzít svačinu na cesty nebo na dovolenou? Máme pro vás několik zajímavých tipů, jak se vybavit na cesty, abyste nebyli hlady. Věříme, že se vám trefíme do chuti. Pokud ne, uričtě si najdete v našem obchodě i jiné zdravé potraviny.

Křupavé oplatky

Jednoduchá pochoutka jako jsou oplatky je oblíbená téměř mezi všemi. Nicméně je trochu problém najít na našem trhu nějaké kvalitní oplatky bez zbytečné chemie a dalších nezdravých přísad. Proto jsme se rozhodli vyrábět oplatky i my, abyste konečně měli možnost pochutnat na něčem dobrém a zdravém. Jsou vyráběné ručně v naší manufaktuře, a to pouze z kvalitních surovin a navíc skvěle chutnají! Chlapi jistě ocení ty s pálivou paprikou a ženy zase rády sáhnou po těch s bazalkou, i když konečnou volbu samozřejmě necháváme na vás.

Paštiky z Nového Rychnova

Dva kousky chleba nebo rozříznutý rohlík namazaný paštikou, to je to, ci si mnoho z nás vezme rádo na cesty jako svačinu. Často ta paštika, kterou chleba potřeme, nemá se starou poctivou paštikou nic společného. Jinak je tomu ale u paštik z Nového Rychnova. Jsou vyrobené z kvalitního masa bez zbytečných chemických konzervantů a přísad. Jak jí jednou ochutnáte, už nebudete chtít jinou!

paštika

Sirupy

Nejsme dromedáři, a tak potřebujeme na cestě pořádně pít. Vhod vám pak přijdou kvalitní sirupy z Ježkova statku. Můžete sáhnout třeba po mátovém, rakytníkovém nebo bezinkovém sirupu.

sirup

Bonbóny? Ne, sušené ovoce

Při jízdě autem nebo při zdolávání vysokého vrcholu rádi uzobáváme bonbóny nebo jiné drobné sladkosti. Proč je ale nenahradit něčím zdravím? Přímo se nabízí sušené ovoce. Jasným adeptem na obyvatele vašeho batohu je Směs energie, ale můžete sáhnout i po tradiční jahodové nebo Brusinkové směsi.

sušené ovoce - brusinka