Zapékaná klasika.jpgDoporučujeme

Zapékaná klasika

Do křupava zapečená klasická müsli směs čerstvě namačkaných obilných vloček s BIO agávovým sirupem. Směs má vysoký obsah rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B a vlákniny. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, podporuje trávení, reguluje cholesterol a glukózu v krvi, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy. Původně 99 Kč za 600g.

600 g | 64 Kč

Pražená klasika.jpgDoporučujeme

Pražená klasika

Na sucho opražená klasická müsli směs čerstvě namačkaných obilných vloček s vysokým obsahem rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B a vlákniny. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, podporuje trávení, reguluje cholesterol a glukózu v krvi, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy. Původně 95 Kč za 600g.

600 g | 61 Kč

Klasika.jpgAkce

Músli Klasika

Klasická müsli směs čerstvě namačkaných obilných vloček s vysokým obsahem rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B a vlákniny. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, podporuje trávení, reguluje cholesterol a glukózu v krvi, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy. Původně 45 Kč za 600g.

600 g | 29 Kč

Prázdná miska.jpg