Zapékaná klasika.jpgDoporučujeme

Zapékaná klasika

Do křupava zapečená klasická müsli směs čerstvě namačkaných obilných vloček s BIO agávovým sirupem. Směs má vysoký obsah rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B a vlákniny. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, podporuje trávení, reguluje cholesterol a glukózu v krvi, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy. Původně 99 Kč za 600g.

600 g | 64 Kč

Pražená klasika.jpgDoporučujeme

Pražená klasika

Na sucho opražená klasická müsli směs čerstvě namačkaných obilných vloček s vysokým obsahem rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B a vlákniny. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, podporuje trávení, reguluje cholesterol a glukózu v krvi, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy. Původně 95 Kč za 600g.

600 g | 61 Kč

Bezlepkové BIO.jpgDoporučujeme

Bezlepkové BIO

Směs bezlepkových BIO vloček je lehce stravitelná, příznivě ovlivňuje celý cévní systém, pomáhá bojovat proti únavě a snižovat koncentraci cholesterolu v krvi. Obsahuje vysoký obsah fosforu, železa a díky pohankovým vločkám rutin. Dále je bohatá na hořčík, měď, vápník a vitaminy skupiny B. Původně 89 Kč za 600g.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

600 g | 57 Kč

Klasika.jpgAkce

Músli Klasika

Klasická müsli směs čerstvě namačkaných obilných vloček s vysokým obsahem rostlinných bílkovin, esenciálních aminokyselin, vitaminů skupiny B a vlákniny. Příznivě ovlivňuje peristaltiku střev, podporuje trávení, reguluje cholesterol a glukózu v krvi, blahodárně působí na nervovou soustavu a tlumí zvýšenou činnost štítné žlázy. Původně 45 Kč za 600g.

600 g | 29 Kč

Conflakes BIO.jpg

Cornflakes BIO

Neslazené BIO kukuřičné lupínky jsou přirozeně bezlepkové. Obsahují vysoké množství škrobu a také trochu bílkovin a tuků. Z vitamínů jsou hojně zastoupeny A, B, D, E a K, z minerálů hořčík, měď, zinek, fosfor a železo.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

600 g | 135 Kč

Zapékané bezlepkové BIO.jpg

Zapékané bezlepkové BIO

Do křupava zapečená směs bezlepkových BIO vloček s BIO agávovým sirupem je lehce stravitelná, příznivě ovlivňuje celý cévní systém, pomáhá bojovat proti únavě a snižovat koncentraci cholesterolu v krvi. Obsahuje vysoký obsah fosforu, železa a díky pohankovým vločkám rutin. Dále je bohatá na hořčík, měď, vápník a vitaminy skupiny B.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

600 g | 149 Kč

Prázdná miska.jpg