Co namazat na chleba? Monžá to vypadá jako triviální otázka, ale na druhou stranu známe mnoho lidí, kteří si ze zvyku mažou každý týden na chleba to samé. Proto jsme se vymysleli pár návrhů, čím byste si mohli každodenní "chlebovou" rutinu zpestřit. Možná už některé tyto suroviny mažete, ale třeba ne a přijdou vám tipy na naše výrobky vhod. Tak dobrou chuť, ať už vás čeká snídaně nebo večeře.

Džem

Kvalitní džem musí chutnat snad každému. U nás máte na výběr řadu druhů, ať už nejraději mlsáte malinový, meruňkovýrybízový nebo jiný. Pokud se snažíte omezit řepný cukr a navíc vyžadujete nejvyšší kvalitu, tak můžete sáhnout po naší řadě BIO džemů.

džemy

Paštika

Paštiky v dnešní éře zdravého stravování vytlačily z výsluní džemi, med nebo zdravé pomazánky. Není se čemu divit, když většina paštik na trhu nemá s klasickou paštikou, jaké vyráběli naši předci příliš společného. To nám přišlo líto, a proto jsme do nabídky zařadili paštiky pouze z přírodních surovin bez zbytečných chemikálií a náhražek

paštiky

Med

Med asi není potřeba nijak představovat. Jde o jednu z nejstarších pochoutek, kterou lidstvo zná, ne-li vůbec nejstarší. Nejenže je velice chutný, ale navíc také prospívá zdraví. U nás najdete kromě klasický medů, také ochucené čokoládou nebo skořicí. Ochutnejte je a vaše chuťové pohárky se budou cítit jako v ráji.

český med