IMG_2083.JPGDoporučujeme

Vánoční müsli bochánek s pomerančem 30g

Speciální vánoční edice - vhodné jako dárek!

Složení: ovesné vločky (alergen), sušený pomeranč 5%, med, cukr, slunečnice, sezam (alergen), kukuřičný sirup.

15 Kč

_MG_8290.jpgDoporučujeme

BIO Prosné (jáhlové) vločky 300g

Přirozeně bezlepkové jáhly mají vysoký obsah fosforu a železa a dále jsou bohaté na hořčík, měď, vápník a vitaminy sk. B. Jsou vhodné při stavech vyčerpanosti, po nemocech a úrazech, pro dietní stravu při alergiích, poruchách trávení. 

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

39 Kč

špaldové pukance.jpgDoporučujeme

BIO špaldové pukance 100g

Špaldové pukance neboli pufovaná špalda. Špalda je lehce stravitelná a pro svůj nížší glykemický index je vhodné pro diabetiky, lidi s oslabenou imunitou i s trávicími problémy. Pukance mají vysoký podíl bílkovin, tuku s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin, sacharidů, minerálů a vitamínů skupiny B, neobsahují cholesterol. 

Při pufování je zrno vystaveno vysokému tlaku a teplotě po dobu několika vteřin. Tím dojde k jeho vysušení a současně zvětšení, neztratí tak většinu svých živin. Dojde ale k navýšení glykemického indexu.

Složení: bio špalda.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

42 Kč

jemná.jpgDoporučujeme

Jemná játrová paštika (v plechu) 200g

Jemná játrovka, sterilováno, skladování do 25 C, trvanlivost 1 rok. Složení: vepřové maso, vepřová játra, vývar, cibule, koření, sůl. Obsah tuku nejvýše 40 %. Vyrábí Ezon s.r.o. Nový Rychnov.

56 Kč

pohankové pukance.jpgDoporučujeme

BIO pohankové pukance 120g

Přirozeně bezlepkové pohankové pukance - neboli pufovaná pohanka. Pohanka obsahuje vlákninu, nenasycené mastné kyseliny, látku rutin, či řadu vitamínů a minerálních látek (vitamíny skupiny B, vitamín E, vápník, železo, draslík, fosfor, mangan, zinek aj.). Má příznivé složení vysoce kvalitních tuků, obsahuje zejména kyselinu linoleovou, která pomáhá snižovat koncentraci cholesterolu v krvi a snižuje srážení krve v cévách. Nejdůležitější látka, kterou pohanka obsahuje je Rutin (vitamin P), který podporuje vstřebávání vitamínu C a příznivě ovlivňuje naše cévy, stav krevních tepen a vůbec celý cévní systém.

Při pufování je zrno vystaveno vysokému tlaku a teplotě po dobu několika vteřin. Tím dojde k jeho vysušení a současně zvětšení, neztratí tak většinu svých živin. Dojde ale k navýšení glykemického indexu.

Složení: bio pohanka.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

56 Kč

med-s-čok.jpgDoporučujeme

Med s čokoládou 140g

Pastovaný med smíšený se strouhanou hořkou čokoládou. 

S dárkovým přebalem.

59 Kč

med-s-sko.jpgDoporučujeme

Med se skořicí 140g

Pastovaný med smíšený s drcenou tmavou skořicí. Obě složky jsou v původním - tepelně neupraveném - stavu, zachovaly si všechny zdraví prospěšné látky.

S dárkovým přebalem.

59 Kč

mandl.jpgDoporučujeme

Mandlová paštika (v plechu) 200g

Jemná paštika se sekanými mandlemi, sterilováno, skladování do 25 C, trvanlivost 1 rok. Složení: vepřové maso, vepřová játra, vývar, cibule, mandle 3% (alergen), koření, sůl. Obsah tuku nejvýše 40 %. Vyrábí Ezon s.r.o. Nový Rychnov.

59 Kč

BIO agávový sirup.jpgDoporučujeme

BIO agávový sirup 350g

Agávový sirup Salmeana Premium je přirozené sladidlo získávané z divoké agáve. Sirup obsahuje 70% fruktózy, dále glukózu a sacharózu. Má nízký glykemický index (30) a nezvyšuje hladinu cukru tak rychle jako med či bílý cukr.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

59 Kč

dzem rybiz.jpgDoporučujeme

Výběrový džem Červený rybíz 250g

Výběrový džem bez peciček. Složení: červený rybíz 66%, cukr, jablečný pektin, kyselina citronová.

67 Kč

dzem rakytnik.jpgDoporučujeme

Výběrový džem Rakytník 250g

Výběrový džem s kousky ovoce. Složení: rakytník 25%, jablka 24%, cukr, jablečný pektin, kyselina citronová. 

67 Kč

IMG_2080.JPGDoporučujeme

Vánoční džem Černý rybíz s aronií a badyánem 250g ... BEZ ŘEPNÉHO CUKRU!

Speciální vánoční edice - vhodné jako dárek!

Výběrový džem s kousky ovoce. Složení: černý rybíz 47%, aronie 24%, BIO agávový sirup 28%, jablečný pektin, kyselina citronová, badyán.

67 Kč

IMG_2081.JPGDoporučujeme

Vánoční džem Dýně s rebarborou a vanilkou 250g

Speciální vánoční edice - vhodné jako dárek!

Výběrový džem s kousky ovoce. Složení: dýně 47%, cukr 28%, rebarbora 24%, jablečný pektin, kyselina citronová, vanilka. 

67 Kč

energie.jpgDoporučujeme

Směs Energie 160g

Složení: datle bez pecky 25%, mandle 19%, sušené brusinky 19% (brusinky, cukr, slunečnicový olej), rozinky 19%, BIO klícky slunečnicové 9%, BIO klíčky dýňové 9%.

68 Kč

pohankové lupínky4.jpgDoporučujeme

BIO neslazené pohankové lupínky 150g

Přirozeně bezlepkové pohankové lupínky obsahují vlákninu, nenasycené mastné kyseliny, látku rutin, či řadu vitamínů a minerálních látek (vitamíny skupiny B, vitamín E, vápník, železo, draslík, fosfor, mangan, zinek aj.). Má příznivé složení vysoce kvalitních tuků, obsahuje zejména kyselinu linoleovou, která pomáhá snižovat koncentraci cholesterolu v krvi a snižuje srážení krve v cévách. Nejdůležitější látka, kterou pohanka obsahuje je Rutin (vitamin P), který podporuje vstřebávání vitamínu C a příznivě ovlivňuje naše cévy, stav krevních tepen a vůbec celý cévní systém.

Složení: bio pohanka, bio kukuřice, bio kukuřičný sirup, bio ovesná vláknina, mořská sůl (povolená nebio složka)

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

68 Kč

kachní.jpgDoporučujeme

Paštika s kachními játry (v plechu) 200g

Jemná paštika, sterilováno, skladování do 25 C, trvanlivost 1 rok. Složení: vepřové maso, kachní játra 12,5%, vepřová játra, vývar, cibule, koření, sůl. Obsah tuku nejvýše 40 %. Vyrábí Ezon s.r.o. Nový Rychnov.

69 Kč

_MG_8247.jpgDoporučujeme

BIO Špaldové vločky 400g

Špalda je lehce stravitelná, ale sacharidy se z ní uvolňují postupně. Pro svůj nízký glykemický index je vhodná pro diabetiky, lidi s oslabenou imunitou i s trávicími problémy. Zatímco má vysoký podíl bílkovin, tuku s vysokým obsahem nenasycených mastných kyselin, sacharidů, minerálů a vitamínů skupiny B, neobsahuje cholesterol.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

70 Kč

_MG_8268.jpgDoporučujeme

BIO Kamutové vločky 400g

Kamut je znovuobjevenou starověkou varietou pšenice nazývanou rovněž pšenice Khorasan. Pokud je člověk alergický na odrůdu pšenice seté, která se dává do většiny pekařských výrobků a má vysoký podíl lepku, mohou mu být potraviny vyrobené z obilí kamut výbornou alternativou.

 Kamutové vločky mají v průměru o 30 % více proteinu než běžné druhy pšenice a zvýšený obsah vitaminů E, B1, B2, fosforu, hořčíku, zinku, kyseliny pantotenové, mědi, selenu a komplexních sacharidů. Kamutové vločky mají obecně nízký glykemický index, jsou tedy prospěšné při dietě, pro diabetiky a sportovce.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

 

70 Kč

ovoce.jpgDoporučujeme

Směs mrazem sušeného ovoce 30g

Složení: aronie mrazem sušená 17%, brusinky mrazem sušené 17%, jahody mrazem sušené 17%, maliny mrazem sušené 17%, ostružiny mrazem sušené 16%, švestky mrazem sušené 16%.

79 Kč

pohankové vločky.jpgDoporučujeme

BIO pohankové vločky 300g

Pohankové vločky jsou přirozeně bezlepkové. Obsahují vlákninu, nenasycené mastné kyseliny, rutin, či řadu vitamínů a minerálních látek (vitamíny skupiny B, vitamín E, vápník, železo, draslík, fosfor, mangan, zinek aj.). Má příznivé složení vysoce kvalitních tuků, obsahuje zejména kyselinu linoleovou, která pomáhá snižovat koncentraci cholesterolu v krvi a snižuje srážení krve v cévách. Nejdůležitější látka, kterou pohanka obsahuje je rutin (vitamin P), který podporuje vstřebávání vitamínu C a příznivě ovlivňuje celý cévní systém.Pohankové vločky se vyrábí šetrným vločkováním ze zrn pohanky, jednoleté rdesnovité rostliny. I když dle botanického druhu není obilovinou, bývá mezi ně řazena, protože má podobně moučná zrna jako obilí. Její pravlastí jsou jižní svahy Himaláje.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

88 Kč

sekaná.jpgDoporučujeme

Sekaná (v plechu) 400g

Složení: hovězí maso,vepřové maso, vepřové sádlo, vejce, strouhanka (obsahuje lepek), pšeničná mouka (obsahuje lepek), mléko (alergen), cibule, jedlá sůl, sušená zelenina: česnek; koření: pepř černý; konzervant: dusičnan sodný (max. 0,009 %).Trvanlivost 1 rok, skladování do 25 °C. Vyrábí Ezon s.r.o. Nový Rychnov.

95 Kč

goji.jpgDoporučujeme

BIO směs Ořechy, lupínky a goji 95g

Složení: BIO lískové ořechy 21% (alergen), BIO piniové ořechy 21%, BIO pistácie natural 21% (alergen), BIO kukuřičné lupínky neslazené 21% (kukuřice), BIO goji 16%.

Certifikováno v EZ CZ-BIO-002

109 Kč

IMG_2085.JPGDoporučujeme

Vánoční müsli s mrazem sušeným ovocem a hořkou čokoládou 250g

Zvláštní vánoční edice - vhodné jako dárek!

Složení: obilné vločky (ovesné, pšenicné a ječné - alergen), mrazem sušené ovoce 14 % (jahody, aronie, višně), čokoláda 8 % (cukr, kakaová
hmota, kakaové máslo, přírodní vanilkové aroma, emulgátor sójový lecitin E322), rozinky, slunečnice.

129 Kč

med-kvet.jpgDoporučujeme

Med smíšený květový/medovicový 950g

Med z od mistra včelaře pana Tomáše Krejčího, z Petrovic u Humpolce na Vysočině.

170 Kč

  • 1 (current)
  • 2
  • 5
  • »